Land Rover Discovery Sport
P300e 1.5 R-Dynamic SE |Pano|Meridian|Winter|HUD|Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 35.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 35.900,-
LEASEPRIJS: € 490,89 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.956,86 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Discovery Sport |
|---|---|
| Uitvoering: | P300e 1.5 R-Dynamic SE |Pano|Meridian|Winter|HUD|Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 29 november 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 73.199 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 490,89 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 35.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KFG-67-V |
| Motorinhoud: | 1.497 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 621 kg |
| Gewicht: | 2.129 kg |
| Wielbasis: | 274 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.750 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 20" Lichtmetalen velgen 'Style 5076' Satin Dark Grey
- Eiger Grey
- Vast glazen panoramisch dak
- afdekhoes
- Afneembare trekhaak
- Automatische hoogteregeling van de koplampen
- Black Exterior Pack
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- Elektrisch bediende kofferklep
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels met instapverlichting
- Extra warmtewerende voorruit
- Keyless Entry
- LED achterlichten
- Mistlichten voor
- Premium LED-koplampen met LED-signature dagrijlichten
- Privacy glas
- regensensor
- Verwarmbare voorruit en verwarmde ruitensproeiers
- Infotainment
- Android Auto™
- Pivi Pro Connected incl. navigatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB Radio
- Head Up Display
- Meridian™ Sound System
- Interieur & Comfort
- Automatische klimaatregeling met 2 zones met ventilatieroosters op de 2de zitrij
- Ebony duo lederen stoelen met Mars Red stiknaden
- Elektrisch verstel- en verwarmbare voorstoelen met geheugenfunctie - bestuurder 12-voudig / passagier 10-voudig met 2-voudig manueel verstelbare hoofdsteun
- achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bagagevangnet voor bagageruimte
- Ebony Morzine hemelbekleding
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie - bestuurder 12-voudig / passagier 10-voudig met 2-voudig manueel verstelbare hoofdsteun
- keyless start
- Manueel bediende achterbank (Slide & Recline)
- Manueel verstelbare stuurkolom
- Met leder bekleed stuurwiel
- Satin Chrome schakelhendels aan het stuur
- Shadow Aluminium interieurafwerking
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Veiligheid
- Emergency Braking
- Rear Traffic Monitor
- Adaptive Cruise Control
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatic High Beam Assist
- automatische snelheids begrenzing
- bestuurdersairbag
- Blind Spot Assis
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- Lane Keep Assist
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- Rear Traffic Monitor
- Traffic Sign Recognition en Adaptive Speed Limiter
- Tyre Pressure Monitoring System (TPMS)
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Roll Stability Control
- Cold Climate Pack
- Koplampsproeiers
- Met volledig leder bekleed stuurwiel met dubbel afgewerke rand
- oplaadmogelijkheid
- Premium sfeerverlichting
- Premium Upgrade Interior Pack
- RDW-leges
- Verwarmbaar lederen stuurwiel
- Verwarmbare voorruit